Reklamacja i zwroty

Anulowanie zamówienia:

Zamówienia można anulować do momentu jego zafakturowania i przekazania kurierowi ( status zamówienia: zamknięte, przesyłka wysłana). Aby anulować zamówienie należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta wysyłając wiadomość email na adres: sklep@markowetekstylia.pl W wiadomości proszę podać numer zamówienia, które chcesz anulować. Pracownicy Biura Obsługi Klienta po odczytaniu wiadomości anulują zamówienie i informują Klienta o tym fakcie drogą mailową.

Opis procedury reklamacyjnej:

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@markowetekstylia.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres email Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na odległość, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres email: sklep@markowetekstylia.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres; Bieżeń ul.Wręczycka 90  42-133 Węglowice

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy:

[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów].
Data zawarcia umowy [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Reklamacja i zwroty:

Prosimy o zwrócenie uwagi na stan paczki przy jej odbiorze. Należy sprawdzić, czy przesyłka nie jest uszkodzona: np. mechanicznie; czy zabezpieczenie nie nosi śladów ingerencji (naruszona taśma) itp. Jeśli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone wówczas należy zgłosić reklamację.

 

  Pobierz formularz zwrotu      Pobierz formularz odstąpienia od umowy

 

Jeśli chcesz zwrócić towar uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem masz na to 14 dni od momentu otrzymania zamówienia.

Towar należy odesłać na poniższy adres:

PHU TOM-EX Tomasz Hyra
Bieżeń ul.Wręczycka 90
42-133 Węglowice

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Nie przyjmujemy zwrotów wysyłanych przesyłką pobraniową.

Więcej szczegółów o procesie zwrotu towaru znajdziesz w regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl