Girlandy świetlne

Girlandy świetlne – w jakich aranżacjach sprawdzają się najlepiej?

Podczas odpoczynku w salonie lub sypialni, nie potrzebujemy intensywnego źródła światła, które na dłuższą metę nadwyręża nasz wzrok. Znacznie lepiej sprawdza się stonowane i delikatne światło pełniące rolę dekoracyjną. Jednocześnie, chroni przed całkowitym mrokiem w pomieszczeniu, dzięki czemu, oglądanie filmów i seriali jest bezpieczniejsze. Ogromną popularnością cieszą się eleganckie oraz praktyczne girlandy świetlne. W jakich aranżacjach możemy je wykorzystać?

Czym są eleganckie girlandy świetlne?

To specjalne, ażurowe kule, które emitują delikatne i stonowane światło. Są połączone cienkim, elastycznym przewodem. Na jego końcu znajduje się włącznik oraz miejsce na baterie. Świetlne girlandy można zawiesić na ścianie, położyć na parapecie, a także na dłuższych meblach. Pełnią przede wszystkim funkcje dekoracyjną, jednak stanowią również praktyczne źródło światła w momencie, gdy nie potrzebujemy intensywnego światła i zależy nam na odpoczynku.

Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając świetlne girlandy?

Najważniejszym czynnikiem jest oczywiście liczba lampek znajdujących się w girlandzie. Warto zatem sprawdzić, ile ażurowych kuli wchodzi w skład jednego zestawu. Najczęściej spotykamy się z łańcuchami złożonymi z 10 kul. Wewnętrzne świetlne girlandy różnią się między sobą także ze względu na długość łańcucha, a także rozstęp pomiędzy poszczególnymi kulami świetlnymi. Warto się również upewnić, że odstęp zasilacza od pierwszej kuli jest nieco większy. Dzięki czemu, możemy łatwiej ukryć zasilacz i wyeksponować na pierwszym planie imponujące kule świetlne.

W jaki sposób możemy wykorzystać girlandy świetlne?

Jest to poboczne źródło światła, którego najważniejszym zadaniem są funkcje dekoracyjne. Przy zgaszonych światłach, girlanda Cotton Balls buduje romantyczny i klimatyczny nastrój. W związku z tym, mogą stanowić świetny dodatek przy wspólnych kolacjach przy świecach. Sprawdzą się również w sytuacji, gdy chcemy pooglądać telewizje lub otworzyć ulubione seriale i filmy na monitorze komputera. Wówczas, chronią przed całkowitym mrokiem, co jest korzystne dla naszego wzroku skupionego na ekranie. Świetlne girlandy możemy z powodzeniem wykorzystać w kuchni, salonie, a także sypialni. Mogą stanowić ciekawy dodatek do łazienki, ale wówczas należy umieścić je w miejscu najmniej narażonym na wilgoć.

Czym odznaczają się girlandy dostępne w naszym sklepie?

Dysponujemy eleganckimi i solidnymi produktami wykonanymi przez renomowaną firmę Eurofirany. Kule świetlne są wykonane z wytrzymałego ażuru. Dzięki temu, światło jest przyjemnie rozproszone i stonowane. W naszej ofercie klienci znajdą wewnętrzne świetlne girlandy dostępne w kolorach: białym, brązowym, czarnym oraz szarym. Dłuższe zestawy posiadające po 20 kul są dostępne również w wariantach wielokolorowych. Girlandy są zasilane z pomocą energooszczędnych baterii lub adaptera do kontaktu. Troska o najwyższą jakość materiałów sprawia, że zakupione girlandy prezentują się fantastycznie w salonie, sypialni oraz kuchni.

Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl