Termosy

Termosy

Termosy podróżne świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju wycieczkach i piknikach. Stały dostęp do ciepłej kawy lub herbaty docenią prawdziwi smakosze i amatorzy tych smaków. Termosy na podróż sprawdzą się również wśród osób, które lubią w okresie jesienno-zimowym rozgrzewać się ciepłym napojem w czasie podróży, a także w przypadku osób, które lubią w upalne dni, schłodzić się orzeźwiającym płynem. Oprócz tego, że termosy na napoje świetnie sprawdzają się w czasie podróży, wersje obiadowe idealnie odpowiedzą na potrzeby osób pracujących i studentów, którzy nie chcą jadać lunchu na mieście, wybierając obiady własnoręcznie przyrządzone w domowych warunkach. Obiadowe termosy podróżne to także świetna alternatywa dla osób przebywających na diecie, które nie chcą rezygnować ze swojego określonego jadłospisu podczas wyjazdów. Termosy podróżne będą też świetną formą prezentu dla osoby stale podróżującej. Użytkownik ma możliwość dodatkowego wpływania na czas utrzymywania odpowiedniej temperatury. Przed wlaniem gorącego napoju warto przepłukać wnętrze produktu gorącą wodą. W przypadku jeśli chcemy przechowywać zimny napój warto uprzednio umieścić termos na jakiś czas w lodówce lub w zamrażalniku. 

Termosy na podróż - różnorodna oferta

Sklep markowetekstylia.pl oferuje szeroki wybór termosów. Termosy podróżne dla amatorów ciepłej herbaty czy kawy lub orzeźwiających schłodzonych napoi można wybierać spośród różnych pojemności - 200 ml, 300 ml, 350 ml, 500 ml, 750 ml oraz 1000 ml, które nadają się do wykorzystania przez jedną lub dwie osoby, które wybierają się w krótką podróż. Nasze termosy na podróż występują również w większych pojemnościach (800 ml, 1500 ml, 2000 ml), które dostępne są w formie poręcznych dzbanków i które wykorzystać można na przykład w podróży lub na pikniku dla więcej niż jednej osoby. Termosy o pojemności 3000 ml, które w swoim działaniu wykorzystują mechanizm pompki, świetnie sprawdzą się na pikniku i podczas wycieczki dla dużej grupy. Termosy podróżne na napoje w przypadku niektórych firm dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Termosy obiadowe dostępne są również w kilku pojemnościach - 280 ml, 380 ml, 400 ml, 480 ml oraz 580 ml. Termosy występują także w kilku odcieniach do wyboru.  

Termosy na podróż - jakość wykonania

Termosy podróżne jakie znajdują się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Za nieprzeciekanie i szczelność produktu do przechowywania napoi odpowiada dwustopniowy korek. Termosy podróżne na napoje zwykle wykonane są ze stali nierdzewnej, która przedłuża żywotność produktu. Stalowe ścianki wypełnione próżnią wpływają na wagę termosu. Zastosowanie wysokiej jakości tworzywa pozwala tworzyć produkty w kilku wariantach kolorystycznych. Obiadowe termosy na podróż wykorzystują podobne tworzywo jak te do napoi, czyli stal nierdzewną. Wysokiej jakości dodatkowe tworzywo odpowiada za różnorodną kolorystykę produktów. Niektóre termosy posiadają dodatkowo w zestawie łyżki, które pozwalają zjeść zupę, bez konieczności zabierania w podróż dodatkowych gadżetów. 

Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl