Opcje przeglądania
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Świadome odżywianie i zdrowy tryb życia zyskują obecnie coraz większe grono entuzjastów. Chcemy żyć zdrowo i czuć się świetnie bez względu na miejsce: w szkole, w pracy czy na wakacjach, a jak wiadomo "jesteś tym, co jesz". Ogromna różnorodność produktów spożywczych i ich dostępność tylko ułatwia to zadanie, a ostatecznym pomocnikiem w utrzymaniu zdrowego stylu życia są np. lunch box i pojemnik na lunch. 

Dobre samopoczucie to także odpowiednie nawodnienie - elegancka butelka na wodę wielokrotnego użytku będzie świetnym pomocnikiem. Ponadto inwestycja w taką butelkę szybko się zwróci i w dłuższej perspektywie pozwoli oszczędzić nie tylko pieniądze, ale także środowisko.

Istotną zaletą ich użytkowania jest fakt, iż można wykorzystywać je wiele razy, co wpisuje się w zyskującą popularność ideę zero waste - dzięki temu dbamy nie tylko o siebie, ale i o nasz dom - Ziemię. 

Lunch box z przegródkami - urozmaicona dieta nigdy nie była łatwiejsza

Nowoczesne podejście do żywienia nie może się dziś obejść bez pojemników na żywność. Wśród nich znajdziemy pojemnik na lunch czy lunch box z przegródkami. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko w łatwy sposób transportować posiłek w dowolne miejsce, ale także może pomóc w zagospodarowaniu przestrzeni w lodówce i przechowywać produkty, które zostają w domu. 

Niewątpliwą zaletą, jaką posiada lunch box z przegródkami, jest to, że nie przepuszcza on zapachów, zarówno do torebki czy plecaka, które zabieramy do szkoły lub pracy, jak i nie pozwala, by zapachy z lodówki zmieszały się z naszym wcześniej przygotowanym posiłkiem. 

Specjalnie zaprojektowane przegródki w lunch boxie sprzyjają urozmaiconej i zbilansowanej diecie, a samo komponowanie posiłków może stać się świetną zabawą: kolorowe warzywa i owoce, orzechy i sałatki w prosty sposób można posegregować i mieć zawsze pod ręką. Niektóre modele lunch boxów oferują także dodatkowe pojemniczki na jogurt lub dressing do sałatki. Najprościej mówiąc; w doborze składników do pojemnika na lunch ogranicza nas tylko wyobraźnia. Zmieszczą się w nim zarówno makarony, jak i ciasta, muffinki, krakersy, warzywne i mięsne kotlety czy filet z ryby.

Nasz organizm z pewnością w krótkim czasie poczuje różnicę, a komfort życia znacząco się poprawi.

Świeża woda zawsze i wszędzie, gdzie tylko chcesz

Kawa, słodkie gazowane napoje z automatu czy soki kuszą kolorami i dostępnością, gdy nie mamy pod ręką wody. By zapobiegać odwodnieniu, warto zaopatrzyć się w butelkę na wodę wielokrotnego użytku. Takie rozwiązanie to nie tylko geniusz w swej prostocie - odpowiedni design po prostu sprawia, że chce się zdrowiej żyć i mieć butelkę zawsze przy sobie. 

Wybór butelki na wodę wielokrotnego użytku pozwala na personalizacje w szerokim zakresie, zaczynając na pojemności (mniejsze butelki oferują zazwyczaj objętość ok. 300-400 ml, większe 500-700 ml) na designie i dodatkowych funkcjach (filtr węglowy, dodatkowy uchwyt) kończąc. Filtr węglowy umożliwia otrzymanie świeżej, orzeźwiającej wody w praktycznie w każdym miejscu, w którym jest dostęp do wody kranowej.

Dostępne w ofercie butelki na wodę wielokrotnego użytku oraz pojemniki na lunch zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych dla zdrowia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl