Kosze worki na śmieci

Kosz Bo 12 l biały - Brabantia Kosz Bo 12 l biały - Brabantia
Producent: BRABANTIA
Cena:

289,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz Bo 4 l biały - Brabantia Kosz Bo 4 l biały - Brabantia
Producent: BRABANTIA
Cena:

189,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz Bo 4 l platynowy - Brabantia Kosz Bo 4 l platynowy - Brabantia
Producent: BRABANTIA
Cena:

189,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz Bo 7 l biały - Brabantia Kosz Bo 7 l biały - Brabantia
Producent: BRABANTIA
Cena:

239,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz Bo Hi 7 l biały - Brabantia Kosz Bo Hi 7 l biały - Brabantia
Producent: BRABANTIA
Cena:

259,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kosze na segregację śmieci oraz odpadów

W trosce o środowisko naturalne, w Polsce obowiązują przepisy o segregowaniu śmieci. Choć nie zawsze są one obligatoryjne, warto przestrzegać zasad i dbać o czystość naszej planety. W tej kategorii znajdziesz pojemne kosze na segregację śmieci, które ułatwią Ci zachowanie należytego porządku. Czym charakteryzują się produkty dostępne w naszej ofercie?

Pojemniki dostępne w różnych kolorach

W bogatej ofercie koszy na śmieci do kuchni Brabantia znajdziesz produkty dostępne w ośmiu wariantach kolorystycznych. To spore ułatwienie przy codziennej segregacji śmieci, Przypomnijmy, za co odpowiadają poszczególne kolory: Pojemnik niebieski jest zarezerwowany na papier oraz tekturę, pojemnik żółty to plastiki oraz tworzywa sztuczne, pojemnik brązowy to frakcja BIO, czyli tzw. odpady zielone, pojemnik zielony jest zarezerwowany na szkło. Pojemnik czarny służy do wyrzucania odpadów zmieszanych, które nie nadają się do procesu recyklingu. Często spotkamy również pojemniki czerwone zarezerwowane na metal.

Dostępne w naszej ofercie kosze na segregacje śmieci są dostępne także w innych kolorach. Dzięki temu, możesz łatwiej dostosować się do norm obowiązujących w Twoim mieście lub gminie.

Dodatkowe zakładki ułatwiają segregację

Produkty oferowane przez renomowaną firmę Brabantia stawiają na funkcjonalność oraz praktyczność. Dostępne pojemniki posiadają do trzech zakładek, dzięki czemu, możesz swobodnie segregować odpady także w koszu znajdującym się w domu. Co więcej, do produkcji renomowanych koszy na śmieci do kuchni Brabantia wykorzystano trwałe materiały, a nowoczesny projekt ogranicza problem nieprzyjemnego zapachu. O najwyższej jakości tych produktów najlepiej świadczy 10-letnia gwarancja przyznawana przez producenta.

Kosz na śmieci – jaką pojemność wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno kosze kuchenne, jak również pojemniki do przechowywania odpadów np. na ogródku do czasu wywozu śmieci. W obrębie koszy na śmieci do kuchni Brabantia standardowym rozwiązaniem jest pojemnik 33-litrowy, który posiada dwie przegrody: 10-litrową oraz 23-litrową. Innym wariantem jest kosz z trzema przegrodami 11-litrowymi. Dostępne są również warianty 36-litowe z jedną przegrodą. To kolejny aspekt, który znacznie ułatwia segregowanie odpadów w gospodarstwie domowym. W przypadku pojemników zewnętrznych możemy liczyć na kosze o pojemności 40 litrów, a nawet 60 litrów. W naszej ofercie znajdują się również niewielkie śmietniczki 5-litrowe.

Dlaczego warto wybrać kosze na śmieci do kuchni Brabantia?

Produkty tego producenta odznaczają trzy najważniejsze cechy: funkcjonalność, trwałość, a także estetyczny wygląd. Dzięki temu, oferowane kosze na segregację śmieci dobrze spełniają swoją funkcję oraz ułatwiają zachowanie porządku. Nowoczesny projekt w połączeniu z nowoczesnym projektem pozwala z kolei zredukować problem nieprzyjemnych zapachów. Niezależnie od tego, czy szukasz niewielkiego kosza kuchennego czy pojemnika zewnętrznego, produkty Brabantia z całą pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl