Opcje przeglądania
Promocja

Oświetlenie wyposażone w czujnik ruchu

Gama produktów oświetleniowych z czujnikiem ruchu sprawdza się szczególnie w przypadku domów jednorodzinnych, jako dodatkowe oświetlenie ogrodu oraz ganku. Pełni kilka funkcji: przede wszystkim zapewnia nam dostatecznie dużo światła w sytuacji, gdy wracamy do domu po zmierzchu. Jest to również naturalny rodzaj alarmu, który odstrasza nieproszonych gości. Ze względu na wysoką energooszczędność oraz trwałość, lampy z czujnikiem ruchu są częstym wyborem klientów.

W jaki sposób działa lampka z czujnikiem ruchu?

Produkt posiada wbudowany sensor, który po zmierzchu stale obserwuje otoczenie budynku. Najlepsze sensory reagują na najmniejszy ruch w promieniu 10 metrów! W momencie wyłapania ruchu światło zapala się automatycznie. Lampy z czujnikiem ruchu na baterie można jednak dostosować do swoich potrzeb. Wiele rodzajów oświetlenia pozwala ustalić próg jasności, od którego sensor będzie bacznie obserwował okolicę. Wszystko z myślą o wyższym poziomie energooszczędności.

Ogromną zaletą jest możliwość ulokowania lampy w dowolnym miejscu, bez konieczności łączenia jej z źródłem prądu. Zasilanie gwarantuje bowiem pojemna bateria ulokowana w obudowie lampy. Dzięki temu, lampki na baterie świetnie sprawdzą się np. jako dodatkowe oświetlenie bramy, co ułatwi nam wjazd na posesję. Tego typu oświetlenie jest stosowane także we wnętrzu, aby zapewnić użytkownikom automatyczne zapalenie światła w nocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

W jakim celu stosuje się oświetlenie z czujnikiem ruchu?

Najczęściej, tego typu oświetlenie jest montowane na zewnątrz. Do naszej dyspozycji pozostają przede wszystkim lampy natynkowe. Po zmroku, oświetlają nam one drogę do domu, a także ułatwiają otworzenie drzwi. Równocześnie, informują nas o przybyciu gości, a także w naturalny sposób odstraszają potencjalnych włamywaczy.

Oświetlenie z czujnikiem ruchu można stosować także w domu. Popularnym rozwiązaniem są lampki do szafki na baterie, które uruchamiają się w momencie otworzenia szafki, zupełnie jak światełko w lodówce. Wiele osób umieszcza lampki na baterie także w okolicach schodów. Gdy w nocy będziemy zmuszeni wstać z łóżka i zejść po schodach, lampa automatycznie oświetli nam drogę.

Jakie zalety oferują nam lamki na baterie?

To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala znacznie zaoszczędzić na kosztach związany z zużyciem energii elektrycznej. Światło jest zapalane tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Pojemna bateria wystarcza na wiele miesięcy pracy. Warto zaznaczyć, że lampy z czujnikiem ruchu na baterie często możemy dostosować do indywidualnych oczekiwań, dostosowując czułość sensora.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz lampki natynkowe oraz podszafkowe służące do oświetlania otwieranych mebli. Produkty dostępne w asortymencie odznaczają się najwyższą jakością wykonania, co gwarantuje nam nienagannie działanie przez długi okres czasu. Proponowane lampki na baterie są również bardzo proste w konfiguracji oraz montażu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

PROMOCJE
Ręczniki Plażowe
Taniej o 10%
SPRAWDŹ
Promocja 10%
Komplety niemieckich noży
SPRAWDŹ
Koce włochacz
Promocja -20%
SPRAWDŹ
Dwustronne narzuty
Promocja -30%
SPRAWDŹ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl